Do soboty 20 kwietnia bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na kupony z 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej Forbet, czyli przy ewentualnej przegranej wspomniany operator dokonuje zwrotu stawki.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu

Promocja trwa do 20 kwietnia do godziny 20:00. I to właśnie do tego czasu musimy zawrzeć kupon, aby liczyć się w promocji. A musi on spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim nakleić się minimum cztery zdarzenia
  • wszystkie zdarzanie na na kuponie muszą pochodzić z oferty bukmacher ze spotkań 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej Forbet
  • kurs każdego z typów nie może być mniejszy niż 1.25
  • dopuszczalne są zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo
  • stawka kuponu ,musi wynieść co najmniej 39 PLN
Odbierz bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z tej promocji są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. Lecz trzeba pamiętać, że jeden gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 od momentu rozliczenia kuponu. A będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterotonowego obrotu


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułBonusy bez depozytu u Polskich bukmacherów online
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.