Bukmacher Forbet w dniu 17 kwietnia zmniejsza ryzyko przegranej na kupony zawarte ze sportów wirtualnych.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozyt może wziąć udział w tej akcji.

Promocja trwa jedynie 17 kwietnia do godziny 23;59. I to właśnie jak chcemy wziąć udział w tej promocji musimy dokonać zawarcia kuponów, an których będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełnił następujące warunki:

  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za przegrany kupon. Lecz trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus zostanie przyznany do konta najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. A będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet 12 kwietnia (piątek)
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.