Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne I. Wystarcz dokonać zawarcia kuponu w dniu 8 maja za kwotę 20 PLN, by przy ewentualnej przegranej otrzymać zwrot stawki.

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

W tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, an też się zapisywać Ponieważ warunek podstawowy tej akcji jest to zawarcie kuponów dniu 8 maja do godziny 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I u bukmachera Forbet.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN.Natomiast kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Lecz w promocji biorą udział jedynie trzy pierwszy kupony, wiec maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 60 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza maksymalnie do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN od Forbet tylko 2 maja
Następny artykuł500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.