W środę 25 kwietnia bukmacher Forbet zachęca do gry u siebie graczy, którzy lubią typować sporty wirtualne. Ponieważ za przegrany kupon operator dokona zwrotu stawki za przegrane kupony.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym w tej promocji jet zawarcie kuponu w środę 25 kwietnia w godzinach 0:00 – 23:59.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki promocji:

  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • Stawka kuponu natomiast musi wynieść dokładnie 2.00.
Odbierz bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za p. Lecz promocja dotyczy tylko trzech pierwszych kuponów.

Jeżeli przysługuje CI bonus to trafi on na konto gracza do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu w formie środków bonusowych. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu u Polskich bukmacherów online
Następny artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.