Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak to promocja bukmachera TOTALBet jest skierowana do Ciebie, ponieważ te operator dokonuje codziennie zwrotu 100% stawki na przegrane kupony i tak do 17 czerwca!

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera TOTALBet.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera TOTALBet.

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja aktywna jest do 17 czerca do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy bądź wielozdarzeniowy z oferty przedmeczowej, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon musi wynosić dokładnie 40 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Bukmacher codziennie dokonuje zwrotu 100% stawki za przegrany kupon, więc każdy typer może liczyć każdego dnia na zakład bez ryzyka.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet oferuje na start bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS za pobranie aplikacji mobilnej
Następny artykułNagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.