Przed nami kolejne spotkania podczas eliminacji do Ligi Mistrzów i Europy, gdzie to mamy swoich przedstawicieli. O awans do kolejnych rund powalczą Legia, Cracovia oraz Piast Gliwice. Z okazji tych pojedynków bukmacher Forbet przewidział promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Skorzystać z tej oferty może każdy użytkownik, których poosiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie trzy zdarzenia Piast Gliwice – BATE Borysów, Legia Warszawa – Europa FC, Cracovia – DAC Dunajska Streda do środy – 17 lipca do godz. 20:00.

Podczas tej promocji dopuszczalne są jedynie typy polskich zespołów, czyli Legii, Cracovii oraz Piasta. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony systemowe są automatycznie wykluczone z tej promocji.

Kupon musi zostać zagrany za dokładną stawkę 49 PLN lub 99 PLN i nie mogę pochodzić z środków bonusowych.

Bukmacher dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że na kuponie był jeden błąd. Przy dwóch lub trzech błędach będzie to 50%.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać jeden kupon.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot trafi na konto gracza w formie środków bonusowych najpóźniej do piątku 19 lipca do godz. 19:00.

Bonus 2000 PLN + extra bonus 50PLN od bukmachera Forbet

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Foret to jest to dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ ten operator posiada szeroką ofertę spotka na żywo jak i przedmeczową, gdzie każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym po dokonaniu rejestracji i pierwszej wpłaty można liczyć nawet na 1000 PLN bonusu. Łącznie za dokonanie trzech pierwszych wpłat można otrzymać łącznie nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE może liczyć na dodatkowe środki w wysokości 50 PLN!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Następny artykułDarmowy bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.