Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że typer dokona zawarcia kupony w godzinach 6:00-12:00, aby liczyć na większą wygraną.

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu. Promocja trwa do końca marca. I co istotne w tym wszystkim, trwa jedynie w godzinach 6:00-12:00, i to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia kuponu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy do kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. To automatycznie sprawi, że nasz kupon jest zaliczany do promocji.

Bukmacher podczas tej promocji dopuszcza zarówno wszystkie kupony przedmeczowe jak i na żywo. Wykluczone natomiast są jedynie zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Bukmacher podczas tej promocji wymaga przynajmniej czterech zdarzeń na kuponie, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50. Lecz należy pamiętać, że zdarzenie specjalne jest zaliczone do wysokości kursu i ilości zdarzeń na kuponie.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki za jakie kupon został zawarty muszą pochodzić z konta głównego. Wykluczone jest granie za środki bonusowe.

Rozliczenie kuponu promocyjne następujące następnego dnia go godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPunkty stacjonarne legalnych bukmacherów
Następny artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.