W piątek 12 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 -12:00, aby cieszyć się z większej wygranej u bukmachera.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Głównym warunkiem w tej promocji jest zawarcie kuponu w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 -12:00.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Poza tym wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej tego operatora.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak z promocji wykluczone są:

  • kupony zawarte za środki bonusowe
  • kupony systemowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.