Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom kupony bez podatku i to bez żadnych ograniczeń. Wystarczy zagrać kupon AKO i w razie wygranej cieszyć się z większej gotówki!

BetFan kupony bez podatku

BetFan kupony bez podatku

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetFan, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. W tej akcji kwalifikuje się KAŻDY kupon, którego kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia będzie nie mniejszy niż 1.25.

Stawka tego kuponu jest dowolna, ale automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Warto jest również wiedzieć, że w ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

BetFan: Darmowy kod promocyjny

Polski bukmacher BetFan oferuje na start swoim graczom: Bonus do 3000 PLN za trzy pierwsze wpłaty i zakład bez ryzyka do 100 PLN. Na taki bonus może liczyć gracz, który wpisze kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Pierwsze trzy wpłaty są objęte promocją, gdzie za każdą z ich bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. Wystarczy zagrać kupon AKO, gdzie kurs każdego typu będzie wynosił co najmniej 1.25, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN. W razie przegranej bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułPiłkarskie „Happy Hours” u bukmachera Fortuna
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.