W piątek – 5 kwietnia możemy liczyć na większe wygrane z Forbet, ponieważ na ten dzień bukmacher zwiększa wygrane o 12% na kupony zawarte w godzinach 06:00-12:00.

Forbet zwiększa wygrane w piątek (5 kwietnia) o 12%

Forbet zwiększa wygrane w piątek (5 kwietnia) o 12%

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji promocyjnej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon w piątek w godzinach pomiędzy 06:00 – 12:00, a tym samym nasz udział w tej promocji jest zgłoszony.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Poza tym każde spotkanie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak środki muszą pochodzić z konta głównego, bowiem z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Również bukmacher wyklucza kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, to automatycznie bukmacher Forbet zwiększy Twoją wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów na e-sport
Następny artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.