Bukmacher STS oferuję dla graczy, którzy nie korzystają z jego aplikacji mobilnej darmowy voucher w wysokości 40 PLN. Chcąc go otrzymać wystarczy pobrać aplikację i się do niej zalogować.

Bonus 40 PLN z aplikacji mobilnej STS za darmo

Bonus 40 PLN z aplikacji mobilnej STS za darmo

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, lecz do tej pory nie korzystały z aplikacji mobilnej tego operatora.

Oferta ważna jest dla graczy do 10 lipca do godziny 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy voucher należy pobrać aplikację mobilnej ze strony bukmachera STS, a następnie ją zalogować. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny.

Następnie trzeba zalogować się w aplikacji mobilnej bukmachera i wyrazić chęć otrzymania bonusu. A należy to zrobić w bocznej sekcji „bonusy i akcje”.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher STS przyzna darmowy voucher dla swoich graczy. Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 11 lipca.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera:

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy darmowy bonus w wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warunek konieczny, żeby otrzymać ten bonus to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWiększy depozyt o 100% u bukmachera TOTALBet
Następny artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.