Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta szósta seria zmagań LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher LvBet dla swoich graczy przeprowadza konkurs, w którym to do nagroda główna wynosi 15 000 PLN!

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział konkursie nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani się zgłaszać. Wystarczy, że typer zawrze kupon za minimum 10 PLN na zmagania LOTTO Ekstraklasy z dwudziestej szóstej kolejki. I jedynie mogą znajdować się na kuponie jedynie zdarzenia z tych rozgrywek. Czas na zawarcie kuponu mamy do piątku do godziny 17:59, czyli momentu rozpoczęcia się pierwszego pojedynku.

Bukmacher w tej promocji dopuszcza jedynie kupony, na których będą znajdować się następujące zdarzenia 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

Każdy gracz w tej promocji może oddać cztery kupony na ten konkurs. Jednak maksymalnie można otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

A nagrody są okazałe. Ponieważ najlepszy typer, który wytypuje poprawnie wszystkie osiem zmagań otrzyma nagrodę główną – 15 000 PLN. Przy jednym błędzie gracz otrzyma 3 000 PLN, zaś przy trzech błędach na konto traif 10 PLN.

Ewentualne nagroda na konto gracza trafi w dniu 18.03.19 do godziny 17:00.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić. Jednak trzeba dokonać jednokrotnemu wymogowi obrotowi po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułBonus za pierwszą wpłatę od bukmachera STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.