W związku z rozgrywanymi meczami zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy legalny bukmacher STS oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”. W czasie trwania tej oferty typerzy mogą otrzymać darmowe środki i to co tydzień nawet do 100 PLN.

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Nie da się ukryć, że hitowych starć w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie zarówno w Lidze Mistrzów, ale i też Lidze Europy.

Na przeciw aktywnym swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który nagradza użytkowników za obstawienie meczy w ramach oferty „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”. Wspomniana akcja dostępna jest użytkownikom w dniach:

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

Gracz, który chce skorzystać z powyższej promocji koniecznie musi się do niej zapisać. Wykonać to można jedynie na stronie legalnego bukmachera www.STS.pl.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS kupony w ramach oferty „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” są jedynie zakłady AKO, które to w dodatku muszą spełniać następując warunki promocji:

  • wyłącznie zakłady AKO
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 1.85
  • należy mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się minimum jeden jeden typ z rozgrywek z Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europy
Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Na uwadze trzeba mieć jeden aspekt. A mianowicie kupon, który został zawarty w jednym okresie w nim musi zostać rozliczony. Gracze za każde 100 PLN postawione na zakłady spełniające powyższe warunki promocji w gratisie utrzymają 10 PLN. W czasie każdego okresu rozliczeniowego typerzy mogą otrzymać nawet 100 PLN

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS online:

Polski bukmacher STS online oferują wszystkim typerom pakiet powitalny, w którym to start można otrzymać:

  • pewne 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Jeśli chcesz skorzystać z tych bonusów to koniecznie trzeba wpisać limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspominanego operatora mogą skorzystać chociażby z usługi Betgames. Typerzy mogą tam legalnie i to w dodatku za prawdziwe pieniądze grać chociażby w pokera na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 250 PLN dla graczy od STS na powrót NBA
Następny artykuł25 000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.