Legalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkich swoim graczom o 14%. Wystarczy obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby grać bez podatku i to w dodatku bez żadnych limitów.

Kupony bez podatku w Polsce

Kupony bez podatku w Polsce

Trzeba przyznać, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Przyczyna trzeba przyznać, że jest niezywkle prosta. A mianowicie do meczy o stawkę wracają kolejne rozgrywki. Przede wszystkim mowa tutaj o piłce nożnej, gdzie to mecze są toczą się już regularnie.

Natomiast legalny bukmacher eFortuna oferuje promocją „Happy Hours”, a trwa ona do odwołania. I polega na obstawieniu meczy, a w zamian typerzy mogą liczyć na większą wygraną o 14%.

Większe wgrane u bukmachera eFortuna

Gracz, który chce liczyć na obstawienie bez podatku musi dodać do kupony bonus „Happy Hours”, a znajduje się na stronie głównej wwww.eFortuna.pl. W czasie trwania promocji wspomnianej promocji kwalifikują się zakłady:

  • AKO
  • MAXIKOMBI

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Gracz, jednak sam wbera z jakiej dysycpliny będą pochodzić zdarzenia, ponieważ dopuszczone są wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, zaś wszystkie zakłady muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna nie określa stawki minimalnej i maksymalnej. Chociaż nie można zapominać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe. Kolejny atut ten oferty jest taki, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponow.

Twój zakład okazał się wygrany? Jak tak, to super. Bowiem bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Bonus bez depozytu na start w eFortunie.

Bukmacher eFortuna przyznaje każdemu graczowi darmowe środki już na sam początek. Wszyscy nowi użytkownicy za rejestrację i weryfikację danych otrzymają pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na premię równowartości dokonanej wpłaty, a maksymalnie może ona wynieść 1000 PLN. W dodatku pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka do 115 PLN.

Wyżej wymienione bonusy dla graczy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Później już, takiej możliwości nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonusy dla graczy za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN.
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od STS. Do podziału 35 000 PLN.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.