W związku z Turniejem Czterech Skoczni popularny w Polsce bukmacher STS oferuje graczom promocję „Mobilny bonus 25 PLN”. W ramach tej akcji wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną wspomnianego operatora, aby otrzymać darmowe środki i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy bonus 25 PLN na skoki narciarskie

Darmowy bonus 25 PLN na skoki narciarskie

Oferta promocyjna skierowana jest od każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej typer nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 28.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 31.12.2019 r. do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce otrzymać darmowy voucher o wartości 25 PLN w pierwszej kolejności musi pobrać aplikację mobilną bukmachera STS ze strony STS.pl, a następnie ją zainstalować. Cały ten proces zajmie graczom zaledwie kilka chwil.

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Następnie użytkownik musi zalogować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną bukmachera STS, a następnie wyrazić chęć odebrania bonusu. Tego dokonać można wyłącznie w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji.

Typer, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie od bukmachera STS darmowy voucher 25 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus bez depozytu od STS 2020

Bukmacher STS oferuje nowym graczom na start pakiet startowy, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Użytkownicy z powyższych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Świata w Wiśle. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna.
Następny artykułBonus za rejestrację bez wpłaty u legalnego bukmachera TotalBet i bonus do 5000 PLN.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.