Bukmacher Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej na kupon z Premier League. Jeżeli okaże się, że został on rozliczony jako przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 50 % stawki.

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym w tej akcji jest zawarcie kuponu w niedzielę 28 kwietnia na zmagania z angielskiej Premier League.

W tej akcji kupon musi zostać zawarty za minimum 50 PLN, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony, na którym będą zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

Odbierz bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a Twój kupon zostanie rozliczny jako przegrany to bukmacher Totalbet dokona Ci zwrotu polowy stawki za jaki został zawarty kupon. Jednak maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia te warunki promocji.

Bonus trafi bezpośrednio na konto główne gracza, a to sprawi, że nie będzie trzeba dokonywać obrotu, żeby je wypłacić.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Następny artykułBonus 25 PLN od Forbet tylko 2 maja
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.