Dokonujesz zawarcia kuponów na sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera STS, który to, co tydzień dokonuje zwrotu swoim graczom z trzech pierwszych przegranych kuponów na sporty wirtualne.

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Jest to promocja tygodniowa i trwa w pełne tygodnie, tj. od poniedziałku do niedzieli, aż do odwołania.

Aby wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wszystkie kupony, które będą miały zdarzenia tylko ze sportów wirtualnych automatycznie biorą udział w promocji. Możemy dokonać zawarcia kuponu pojedynczego albo wielozdarzeniowego, ale musi on pochodzić z oferty sportów wirtualnych.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher nie określa minimalnej stawki kuponu. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Zabronione jest całkowite granie freebetami bądź inne środkami bonusowymi.

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem, wartością, jaką przyznał bukmacher STS. Jednak należy pamiętać, że w obrocie biorą jedynie udział te kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane. A ich kurs każdego z nich był większy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Następny artykułTypuj LOTTO Ekstraklasę i wygraj 15 000 PLN.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.