Bukmacher STS przygotował bardzo ciekawą ofertę wszystkim swoim graczom, którzy obstawiają sporty wirtualne. W ramach akcji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za zakład, który okazał się przegrany.

Pewne 20 PLN dla każdego gracza.

Pewne 20 PLN dla każdego gracza.

Obecnie na pewno obstawienie sportów wirtualnych u bukmacherów cieszyć się zdecydowaną popularnością niż chociażby miało to miejsce kilkanaście tygodni temu. Przyczyna tego, wiadomo jest prosta. Większość rozgrywek jest zawieszona, a tym samym oferty bukmacherów są ubogie.

Poza tym typowanie sportów wirtualnych w Polsce jest popularne choćby z innej przyczyny. A mianowicie, że w krótkim czasie można zarobić dużo pieniądze. Wynika to z tego, że mecz piłki nożnej trwa zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom – „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Chcąc z niego skorzystać koniecznie gracze muszą się do niego zapisać. Zrobić to można wyłącznie w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz” znajduje się on w zakładce tej oferty

Pewny zakład na sporty wirtualne. Zwrot stawki.

Trzeba mieć na uwadze, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład i poza tym musi on zostać zagrany i rozliczny w czasie jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90. Natomiast na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, która może wynieść 20 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Ciekawy pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS. Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjny —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym aby liczyć na następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Nie można również zapominać, że gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN za obstawienie sportów wirtualnych od bukmachera STS.
Następny artykułMniejsze przegrane na Esport. Zwrot 50% stawki od STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.