Legalny polski bukmacher Betfan feruje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: zakład bez ryzyka do 50 PLN oraz bonus do 3000 PLN. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE.

Kod promocyjny BetFan na start

Kod promocyjny BetFan na start

Warto jest podkreślić, że Betfan jest to w pełni legalny polski bukmacher, który posiada pozwolenie na działalność w Polsce.

Każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał jeszcze konta u bukmachera Betfan może skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. Krok pierwszy jest to założenie nowego konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ani nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, ponieważ dzięki niemu bukmacher Betfan dokona aktywacji pakietu promocyjnego.

Kod promocyjny BETONLINE!

Bonus 3000 PLN u bukmachera Betfan:

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze wpłaty. Przyznając bonus równowartości depozytu. Maksymalnie za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać 1000 PLN.

To sprawia, że gracz może otrzymać nawet łącznie 3000 PLN w formie środków bonusowych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Cashback do 50 PLN u bukmachera Betfan

Po dokonaniu wpłaty warto jest pamiętać, że pierwszy kupon jest bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Za przegrany kupon można otrzymać zwrot do 50 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, że na kuponie objętym Cachbackiem muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka natomiast musi wynosić co najmniej 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend
Następny artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.