Wraz z upływem czasu wszystko się zmienia. Z resztą podobnie jest z danymi osobowymi i ich ochroną. Zmianom ulegają warunki posiadania różnego rodzaju firm, a ponadto bardzo zaostrzone są i przestrzegane sposoby na udostępnianie danych osobowych. W dzisiejszych czasach każdy stara się, aby były one w jak najlepszy sposób chronione i nie wyciekły tam gdzie my sobie tego nie życzymy. Nie inaczej jest z legalnością zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Jeśli chodzi o punkty stacjonarne bukmacherów to sprawa wygląda w następujący sposób.

bukmacherzy stacjonarni
Punkty stacjonarne legalnych bukmacherów w Polsce

Punkt był konieczny

Jeszcze jakiś czas temu uważano, że jeśli dany bukmacher posiada jedynie stronę Internetową, a nie ma punktu stacjonarnego nie działa on w sposób legalny. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że taki stan rzeczy wynikał głównie z tego, iż większość bukmacherów online działała nielegalnie tak, więc nie mogli oni posiadać punktów stacjonarnych. Dzisiaj jest trochę inaczej. Raczej większość z firm bukmacherskich rezygnuje z zakładania punktów stacjonarnych. Dlaczego? Oczywiście wiąże się to ze sporymi kosztami. Inny powód to czasy w jakich żyjemy.

Tylko Internet

Raczej niewielu osobom chce wychodzić się z domu, aby postawić zakład i znaczna większość graczy robi to za pośrednictwem Internetu. Ponadto strony Internetowe w dzisiejszych czasach bez wątpienia rozwijają się dużo szybciej niż punkty stacjonarne. Wniosek z tego taki, że legalny polski bukmacher nie musi posiadać swojego punktu stacjonarnego, aby mógł zostać uznany za legalny. Na pewno na samym początku przygody z bukmacherką nie jest łatwo rozpoznać, który z nich jest w pełni legalny, a który nie.

Lista legalnych bukmacherów

Poniżej, więc lista legalnych bukmacherów w naszym kraju:

– STS Zakłady Bukmacherskie,

– Totolotek Zakłady Bukmacherskie,

– LV BET Zakłady Bukmacherskie,

– Fortuna Zakłady Bukmacherskie,

– PZBuk (Cherry Online Polska),

– Forbet Zakłady Bukmacherskie ,

– E-TOTO Zakłady Bukmacherskie,

– Milenium Zakłady Bukmacherskie,

– TotalBET Zakłady Bukmacherskie,

– SuperBET,

– BetFan,

– Ewinner,

– Traf Zakłady Wzajemne,

– BETCLIC,

– TYPIKO.

Następny artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Najlepszy bukmacher online to taki, który posiada prawdziwe opinie świadczące o tym, że ten bukmacher oferuje najwięcej w stosunku do pozostałych bukmacherów internetowych. Taki bukmacher w rankingu zajmuje zawsze pierwsze miejsce.