W związku z pierwszym weekendem nowego sezonu 2019/20 w skokach narciarskich bukmacher Fortuna oferuje promocję graczom – „Happy Hours”, w której to kupony są bez podatku. Wystarczy zawrzeć zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej.

Skoki Narciarskie: Kupony bez podatku 2020

Skoki Narciarskie: Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, w okresie trwania tej promocji, czyli w dniu 23.11 w godzinach od 14:00 do 15:00 oraz w dniu 24.11 w godzinach 9:30 do 10:30. oraz dodanie bonusu kursowego „Happy Hours” do kuponu.

Bukmacher Fortuna w ramach tej promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, AKO, a także MAXIKOMBI. Jednak należy pamiętać, że mogą znajdować się tam wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskiej. podczas tego weekendu zawodnicy będą skakać w Wiśle.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby turniej drużynowy jak i indywidualny gdzie to nasi skoczkowie na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Kupon musi zostać zawarty za minimum 20 PLN. Jednak z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie zdarzenia zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany zakład okaże się wygrany, a także spełnia powyższe warunki promocji to jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez legalnego bukmachera Fortunę.

Fortuna najnowszy kod promocyjny 2020 na start.

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom bonus powitalny. Na start otrzymać można chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni bonus za darmo od STS!
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.