Na ostatni dzień marca 2020 roku zaplanowano pojedynek towarzyski w piłce nożnej pomiędzy Polską, a Ukrainą. Z tej okazji legalny bukmacher STS przeprowadza konkurs, w którym to jest do wygrania piętnaście biletów dwuosobowych na wspomniany mecz.

Promocje dla graczy za obstawienie meczy

Promocje dla graczy za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja aktywna jest każdemu graczowi w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Należy jednak mieć na uwadze, że do tej akcji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina”.

W ramach tej oferty kwalifikują się zarówno kupony SOLO (pojedyncze) oraz AKO (wielozdarzeniowe). Nie ważne, jaki rodzaj zakładu typer wybierze to i tak kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ bukmacher STS dopuszcza wszystkie zakłady, jakie posiada w swojej ofercie.

Należy, jednak mieć na uwadze, że stawka kuponu musi wynosić minimum 5 złotych. Z tego konkursu wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna punkty graczom za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ do piętnastu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów otrzymają dwuosobowe wejściówki na pojedynek piłkarski pomiędzy Polską z Ukrainą, który zostanie rozegrany 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Bonus bez depozytu od STS:

Warto jest mieć na uwadze, że każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS otrzymać może na start darmowe środki o wartości 29 złotych i to bez dokonywania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać te środki.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik może otrzymać nawet bonus o wartości 1200 złotych. Bowiem bukmacher STS przyznaję każdemu typerowi premię w wysokości dokonanego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera LvBet na tenis.
Następny artykułBonus 25 PLN za obstawienie sportów wirtualnych od bukmachera STS.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.