Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z piłki nożnej. Wystarczy zagrać jedynie kupon w piątek 18 października, aby cieszyć się z większej wygranej.

Fortuna promocje na dzisiaj

Fortuna promocje na dzisiaj

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBOBI w piątek 18 października w godzinach od 17:00 do 18:00 i dodać do kuponu bonus kursowy „Happy Hours„. To sprawi, że kupon automatycznie jest zapisany do tej promocji.

Należy jednak pamiętać, że na kuponie promocyjny muszą znaleźć się WYŁĄCZNIE zdarzenia z piłki nożnej z oferty przedmeczowej. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy typy.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Z tej akcji automatycznie bukmacher Fortuna wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Fortuna od promocyjny na start

Nowi gracze u bukmachera mogą liczyć na bonusy już na start, tj. freebet bez dokonania wpłaty o wartości 20 PLN.

Po dokonaniu natomiast pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus 100% pierwszej wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc aktywować ten pakiet powitalny należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera BetFan
Następny artykułNHL bonus dla graczy za aktywność od Fortuny
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.