Większości legalnych bukmacherów w Polsce, jak m.in. Betclic, BetFan, eForutna i STS każdemu nowemu graczowi oferuje dosyć ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki w różnej formie.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce

Jednak na uwadze warto jest mieć, że chcąc dokonać aktywacji pakietów powitalnych konieczne jest wpisania hasła promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Ich pełna lista znajduje się poniżej. Darmowe promocje bukmacherskie dostępne są wyłącznie dla nowych graczy.

Aktualny kod promocyjny w BetFan:

Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera www.BetFan.pl będzie mógł liczyć na bonusy za trzy pierwsze depozyty do 777 PLN każdy.

Dodatkowo w prezencie każdy typer będzie mógł otrzyma pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN i extra 15 darmowych zakładów.

Pewne 2230 PLN na start w Fortunie:

Bukmacher www.eFortuna.pl oferuje wszystkim użytkownikom na start dosyć ciekawy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem, ze wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że każdy gracz obstawienie meczy u tego operatora będzie mógł zacząć od łącznej premii nawet o wartości 2230 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Cashback w Betclic Polska online:

Bukmacher www.Betclic.pl oferuje każdego graczowi pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji zakładu. Wówczas w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS

Warto jest wiedzieć, że bukmachera www.STS.pl należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki za założenie konta. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Wówczas użytkownik otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej.

Na dodatkową premię każdy gracz może liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma 1200 PLN.


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułDarmowe środki na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.