Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy, na co wpływają wysokie kursy, promocje i bonusy oraz wciąż urozmaicana oferta przez bukmacherów w zakresie zawierania zakładów wzajemnych. Coraz większą popularnością wśród graczy cieszy się m.in. obstawianie zakładów na e-sporty, które stanowią innowacyjną propozycję zawierania kuponów charakteryzującą technologiczny rozwój zakładów bukmacherskich.

Obstawianie esportu w zakładach online
Obstawianie esportu w zakładach bukmacherskich online

Zakłady e-sportowe

Zakłady bukmacherskie na e-sport to oferta dostosowana do potrzeb rozwijającego się rynku zawierania zakładów wzajemnych w branży bukmacherskiej. Rosnąca popularność sieciowych gier komputerowych sprawiła, że bukmacherzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zdalnych graczy, udostępnili w swojej ofercie e-sporty. Do najpopularniejszych tytułów w kategorii e-sportów zaliczają się m.in.:

  • Counter-Strike: Go,
  • League of Legends,
  • Dota 2,
  • Overwatch,
  • FIFA,
  • Rainbow Six,
  • StarCraft2,
  • Team Fortress 2.

Zakłady bukmacherskie umożliwiają organizowanie turniejów e-sportowych, w ramach których oferowane są zakłady specjalne, wysokie kursy oraz atrakcyjne wygrane. Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej duże zainteresowanie kategorią e-sportów wynika z ciągłej popularyzacji gier komputerowych, które stały się dochodowym źródłem finansowym zarówno dla producentów gier, jak i ich odbiorców biorących udział w profesjonalnych turniejach e-sportowych, w których pula wygranych sięga zawrotnych sum.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowym atutem e-sportów jest możliwość gry na żywo. Gra live umożliwia zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym stosownie do aktualnej sytuacji dotyczącej wybranego wydarzenia oraz atrakcyjnych kursów.

Obstawianie zakładów na e-sport

Zawieranie zakładów na wydarzenia e-sportowe charakteryzuje się równie wysoką funkcjonalnością, jak pozostałe kategorie zakładów bukmacherskich, tj. przedmeczowe zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Rosnąca liczba graczy korzystających z bukmacherskich ofert e-sportowych spowodowana jest ciągłym uatrakcyjnianiem kursów, promocji i bonusów oraz zainteresowaniem sieciowymi grami komputerowymi. Zakłady specjalne na obstawianie zakładów e-sportowych stanowią rozbudowaną ofertę charakteryzującą się wysokimi kursami umożliwiającymi uzyskanie wysokich wygranych.

Gracze mają do dyspozycji tradycyjne wydarzenia e-sportowe pomiędzy dwoma przeciwnikami rywalizującymi w kategorii e-sportowej oraz zorganizowane turnieje e-sportowe, w których pula nagród rośnie adekwatnie do liczby uczestników. Obstawianie CS GO w Polsce jest bardzo popularne, dlatego bukmacherzy mają ogromną ofertę zakładów właśnie na CS GO. Według ekspertów branży bukmacherskiej wysoki poziom graczy rywalizujących w e-sportach wpływa na atrakcyjność tej kategorii oraz na rosnące zainteresowanie zawieraniem zakładów wzajemnych w kategorii e-sportowej.

Najpopularniejsze gry sieciowe dostępne w ofertach zakładów bukmacherskich podlegają ciągłej aktualizacji polegającej na rozszerzaniu propozycji gier sieciowych w kategorii e-sportów. Obstawianie zakładów na e-sport charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz dużym wyborem zakładów na najpopularniejsze wydarzenia e-sportowe, co wpływa na komfort i atrakcyjność zawierania zakładów wzajemnych.

W zakładach e-sportowych dostępnych w dziale na żywo dostępna jest również opcja cash out, która umożliwia wypłacenie wygranej w każdym momencie trwania wydarzenia. Ponadto cash out to natychmiastowa transakcja, dzięki której gracz może zainwestować uzyskane środki finansowe na zawarcie kolejnego kuponu. Na rosnącą popularność e-sportów wpływają zarówno wysokie kursy, jak i coraz bogatsza oferta zdarzeń e-sportowych.

Poprzedni artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Następny artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet
Najlepszy bukmacher online to taki, który posiada prawdziwe opinie świadczące o tym, że ten bukmacher oferuje najwięcej w stosunku do pozostałych bukmacherów internetowych. Taki bukmacher w rankingu zajmuje zawsze pierwsze miejsce.