Sezon NHL rusza pełną parą. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom „hokejowy pewniak”, w której to akcji przyznaje darmowy bonus i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna darmowy freebet

Fortuna darmowy freebet

Ta oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. W tym okresie gracz musi zagrać co najmniej trzy kupony, gdzie bukmacher Fortuna dopuszcza SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na który będzie znajdowało się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej z NHL.

Stawka minimalna kuponu to 10 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera Fortuna bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia jak jego kupony zostały rozliczone.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może liczyć na jeden bonus.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • Cashback do 115 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN

Chcąc otrzymać te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarskie „Happy Hours” u bukmachera Fortuna
Następny artykułBonus 40 PLN za przegrany kupon z Ligi Mistrzów u bukmachera BetClic
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.