Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na trzy bonusy już na start: Freeebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę.

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze wcześniej nie posiadał konta u legalnego polskiego bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 22 sierpnia do godz. 23:59 i chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy do tego dnia dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera STS.

Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym nie jest on skomplikowanych. Wystarczy podać podstawowe swoje dane osoba, jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Kod promocyjny 2019 u bukmachera STS

Dzięki wpisaniu kod promocyjnego BETONLINE na konto gracza trafi darmowy bonus 29 PLN i do bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Bonus do 1200 PLN za dokonanie wpłaty

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na dodatkowa gotówkę od bukmachera STS. Wspominany operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Gracz dokonał wpłaty, np. o wartości 600 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie użytkownika tylko, że w formie środków bonusowych.

Ta promocją jest objęta jest TYLKO pierwsza wpłata. Maksymalnie gracz może otrzymać 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Maksymalnie można otrzymać do 200 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!
Następny artykułDarmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera LvBet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.