Limitowana ofertę promocyjną graczom na Esport przygotował bukmacher STS. Gracz, który zagra zakład AKO z wspomnianej wcześniej dyscypliny i okaże się on przegrany otrzyma zwrot 50% stawki.

Promocja na Esport. Zwrot stawki za przegrany zakład.

Promocja na Esport. Zwrot stawki za przegrany zakład.

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie Esportu zyskało spora ilość fanów. Wynika to z tego, że ta zawodnicy w tej dyscyplinie cały czas rozgrywają swoje mecze.

To sprawiało, że legalny bukmacher STS wyszedł swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczne 14 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na mniejsze przegrane o 50%.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym koniecznie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bezpieczny zakład na Esport.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji może już zagrać kupon promocyjny. Trzeba mieć na uwadze, że promocja objęty wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia poniższe warunki i zostanie on zagrany do 26 kwietnia do godziny 23:59..

Bukmacher STS kwalifikuje w ramach tej oferty wyłącznie zakład AKO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z Esportu.

Typy mogą pochodzić jedynie z oferty przedmeczowej, a kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS na Esport jest bardzo bogata. Poza tym w najbliższych dniach czekają nas mecze chociażby w takich grach, jak, m.in. CS, LoL, DOTA czy FiFA.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Istotnym aspektem w tym wszystkim jestem to, że zakład musi zostać zawarty za dokładną kwotę 28 PLN.

Jak zostanie on rozliczony, jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast, jak los nie był na tyle łaskaw to gracz otrzyma bonus o wartości 14 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać, że nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawiło, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSporty wirtualne u bukmachera STS. Zwrot 100% stawki za przegrany zakład.
Następny artykułBukmacher Betclic zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.