Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Misja Basket”, w której to rozdaje extra bonusy o wartości 40 PLN. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony i w razie wygranej otrzymać dodatkowe środki.

Extra bonus od bukmachera BetClic

Extra bonus od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można korzystać w dniach od 25 do 29 października. Jednak gracz musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następne na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach promocji „Misja Basket” dopuszcza wszystkie kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.70.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo z koszykówki.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Legalny bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że gracz trafił co najmniej trzy kupony, które spełniają powyższe warunki promocji. Bonus znajdzie się na koncie gracz w dniu 31 października.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher BetClic oferuje swoim nowym graczom promocję na start w postaci Cashbacku. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za zagrany kupon, gdzie maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN za przegrany kupon z Ligi Mistrzów u bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.