W skład pakietu powitalnego u bukmachera Milenium wchodzą freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Milenium kod promocyjny na start

Milenium kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium. Chcąc liczyć na bonusy powitalne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Podstawowy krok jest to założenie konta na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium

Jednak niezwykle istotną sprawą jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Milenium dokona odblokowania pakietu powitalnego. Warto jest jednak wiedzieć, że później gracz nie będzie miał możliwości, aby go wpisać.

Milenium darmowa gotówka za depozyt do 1520 PLN

Pierwsza wpłata u bukmachera Milenium jest objęta promocją, za którą operator przyznaje bonus równowartości depozytu, np. typer dokonał depozytu o wartości 600 PLN taka sama kwota, ale jednie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Poza tym jeśli depozyt wyniósł minimum 50 PLN gracz w dodatku otrzyma jeszcze freebeta o wartości 20 PLN.

betclic kod promocyjny za darmo

Cashback do 150 PLN na start u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium nowym swoim graczom oferuje zakład bez ryzyka, aż do 150 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jeśli pierwszy kupon po rejestracji okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki do 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Dodatkowo codziennie u bukmachera Milenium można grać bez podatku, biorąc udział w promocji “Happy Hours“. Każdego dnia godziny tej akcji są różne, a informacje o jej trwaniu znajdują się na stronie bukmachera Milenium.

Chcąc skorzystać z gry bez podatku wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Następny artykułEliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.