Bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim użytkownikom. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie może to wynieść nawet 40 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Przed nami kolejne mecze w ramach IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Podczas najbliższych wieczór dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Liverpool vs Atalanta, Inter vs Real Madryt, czy też Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na extra 40 PLN. Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „Pewny zakład na europejskie Puchary” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona dostępna do 26 listopada do godziny 23:59.

Pewny kupon na europejskie puchary

W ramach wspomnianej akcji dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej i LIVE na mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
  • co najmniej cztery typy na zakładzie
  • kurs całkowity zakłądu nie może być mniejszy niż 4.00
Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Jeśli zakład okaże się wygrany, to super. Cała gotówka znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednego błędu typer w zamian otrzyma zwrot stawki, a maksymalnie może to być 40 PLN.

Betclic kod promocyjny na start 2020:

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje na start każdemu typerowi bezpieczny kupon. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracji.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje żadnej straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej kasy, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy w Betclic do 80 PLN
Następny artykułDarmowe środki na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.