Przed nami zmagania trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to dla najlepszego typera przyzna bonus w wysokości 20 000 PLN.

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani si zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

Czas na oddanie kuponu promocyjnego mamy do 30 marca do godz. 13:30, czyli momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania w ramach trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN, a bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)

Typy trzeba oddać na wszystkie poniższe spotkania:
Fulham FC – Manchester City Sobota 13:30
Manchester United – Watford FC Sobota 16:00
Leicester City – AFC Bournemouth Sobota 16:00
Crystal Palace – Huddersfield Town Sobota 16:00
Brighton and Hove Albion – Southampton FC Sobota 16:00
Burnley FC – Wolverhampton Wanderers Sobota 16:00
West Ham United – Everton FC Sobota 18:30
Cardiff City – Chelsea FC Niedziela 15:05
Liverpool FC – Tottenham Hotspur Niedziela 17:30
Arsenal FC – Newcastle United Poniedziałek 21:00

Każdy typer może oddać maksymalnie cztery kupony w ramach tego konkursu, lecz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Jest o co walczyć, ponieważ typer, który wytypuje poprawnie wszystkie dziesięć spotkań otrzyma nagrodę główną 20 000 PLN. Natomiast przy jednym błędzie to 5 000 PLN, zaś przy dwóch błędach do gracza trafi 10 PLN.

Ewentualne nagrody trafią na konto gracza najpóźniej w dniu 2.04.2019 do godziny 17:00.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Następny artykułObstawianie zakładów na e-sport
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.