Legalny bukmacher STS oferuje specjalną ofertę promocyjną na grę z Betgames, a tam legalnie można grać w takie gry, jak chociażby: poker, wojna czy bakaret. Dodatkowo każdego dnia gracz może obstawiać bez żadnego ryzyka pierwszy swój zakład, który okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Bonus na karty dla każdego

Bonus na karty dla każdego w Betgames

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału do tej akcji typer nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Promocję objęte zakłady zagrane przez gracza w godzinach od 00:00 do 23:59, na których to znajdują się wyłącznie zdarzenia z Betgames.

Użytkownicy legalnie mogą grać online w:

  • pokera
  • wojnę
  • bakaret

Stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 2 złote. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak okaże się przegrany to typer zbyt tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki, który maksymalnie może wynieść 20 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma za darmo 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherski.

Na premię do 1200 złotych natomiast może liczyć każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Ten wielki bonus można wykorzystać na typowanie meczów piłki nożnej, tenisa, ale również w Betgames poker online, wojna czy bakarat.

30 złotych co tydzień za obstawienie meczy od STS

Bukmacher STS przyznaje co tydzień każdemu graczowi 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać kupony AKO lub SOLO z kursem co najmniej 1.85 za minimum 200 złotych, aby otrzymać bonus.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego za obstawienie Esportu od STS
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera LvBet na tenis.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.