Zakłady bukmacherskie Fortuna online za uwadze najnowszy pakiet powitalny nowym graczom, gdzie to na start można otrzymać łączny darmowy bonus o wartości, aż do 2220 PLN.

2220 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

2220 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Warto jest wiedzieć, że w skład najnowszego wchodzą bonus równowartości depozytu, aż do 2000 PLN, darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tej oferty należy dokonać rejestracji konta od dnia 7 lipca na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, gdyż wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Kod bonusowy w eFortunie online

Wspomniane bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto w gratisie trafi pewne 20 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza w dodatku bez dokonywania depozytu.

Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Bonus 100% wpłaty za depozyt:

Legalny bukmacher eFortuna online zwiększa graczom pierwszy depozyt, przyznając premie jej równowartości:

Przykład: Gracz wpłacił 1500 PLN. Taka sama kwotę, ale w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie użytkownika. Łącznie gracz będzie posiadał 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto lecieć mieć na uwadze, że maksymalna stawka, jaka może trafić na konto gracza to nawet 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka dla graczy do 200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka i to nie zależnie, jakie to będzie rodzaj zakładu.

Jeśli się okaże że faworyci Cię nie zawiedli to super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W przypadku przegranej bukmacher eFortuna otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto gracza to, aż 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od STS. Do podziału 35 000 PLN.
Następny artykułBonus do 250 PLN dla graczy od STS na powrót NBA
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.