Bukmacher Betclic przyznaje bonusy wszystkim graczom za obstawienie meczy z piłki nożnej w ramach oferty „Futbol: Reaktywacja”. Pula nagród przeznaczana na tą akcję to, aż 20 000 PLN. Łącznię bonusy trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Promocja skierowana jest do typerów piłki nożnej. Nie da się ukryć, że po mału wracamy z meczami w tej dyscypliny. W najbliższych dniach piłkarze będą rywalizować chociażby w Bundeslidze, czeskiej Ekstraklasie, czy też Pucharze Polski.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher Betclic Polska, który to nagradza swoich graczy w ramach oferty „Futbol: Reaktywacja”, która trwa w dniach od 22 maja do 31 maja do godziny 23:59. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ bonusy trafią do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów, a łączna pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? To pamiętaj koniecznie, że trzeba się do niej zapisać. Wykonać to trzeba poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus dla typerów piłki nożnej

W ramach promocji „Futbol: Reaktywacja” kwalifikują się zakłady, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie kupony SOLO i AKO
  • typy wyłącznie z piłki nożnej
  • zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”
  • minimalny kurs typu to 1.50
  • stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 5 PLN
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Za każdy zagrany kupon, który spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma punkty, a system ich przyznawania wygląda następująco:

  • kupon wygrany: za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 5 punktów
  • kupon przegrany za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 2 punkty.

Łącznie nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce10 000 PLN
2 Miejsce3 000 PLN
3 Miejsce1 000 PLN
4 Miejsce600 PLN
5 Miejsce400 PLN
6 – 25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 75 Miejsce40 PLN
76 – 100 Miejsce30 PLN

Nagrody w formie środków bonusowych znajdą się na kontach zwycięzców do 1 czerwca do godziny 23:59.

Bonus do 550 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik bukmachera Betclic online może rozpocząć obstawienie meczy bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>> KOD550 w w formularzu rejestracyjnym. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że jak zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie akcję „Multi+”, w której to każdy gracz może liczyć na większą wygraną nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Betclic zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Następny artykułTypuj i wygrywaj więcej eFortuna zwiększa wygrane graczom.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.