Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „Happy Hours” z okazji spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się większej wygranej o 14%.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo typer wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Happy Hours” dostępna jest graczom w dniach 15.11 od 17:00 do 18:00 oraz 16 i 17.11 od 14:00 do 15:00. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem do kuponu AKO lub MAXIKOMBI dodać bonus kursowy „Happy Hours„.To sprawi, że kupon automatycznie zaliczany jest do tej promocji.

Na zakładzie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej, zaś kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.30.

Oferta legalnego bukmachera jest bogata. Poza tym przed nami spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W tym pojedynek Polaków, którzy na wyjeździe zmierzą się z Izraelem.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Z promocji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Bukmacher Fortuna zwiększy automatycznie wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od Fortuny:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom na start, m.in. bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu natomiast może liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy kupon u bukmachera Fortuna jest objęty promocją – Cashbackiem. Jeśli się okaże, że zagrany zakład był wygrany. To super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalnie można dostać 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium promocje dla nowych użytkowników na start
Następny artykułPuchar Świata w Wiśle. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.