Popularny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną tego operatora, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Voucher 40 PLN za darmo u bukmachera STS

Voucher 40 PLN za darmo u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych typerów którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji tego operatora.

Promocja dostępna graczom jest do 29 sierpnia do godz. 23:59. Do tego momentu użytkownik musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces jest niezwykle prosty i szybki.

Następnie pozostaje potwierdzić chęć odebrania bonusu. Można to jedynie zrobić po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji mobilnej, a następnie trzeba przejść do sekcji „Akcje i bonusy”, która znajduję się w bocznym menu.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Dzięki czemu na koncie pojawi się darmowy voucher o wartości 40 PLN w dniu 30 sierpnia, a będzie on do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest podkreślić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać voucher.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłąty od bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus za rejestrację bez depozytu w wysokości 29 PLN. Chcąc go otrzymać trzeba jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy kupon dla graczy od bukmachera STS.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.