Popularny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję „4+1”. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego etapu, aby otrzymać darmowe środki i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej wykonali minimum jedną wpłatę.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych (etapów), a trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59, aż do odwołania! Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Akcja „4+1” polega na zagraniu czterech kuponów na przestrzeni jednego etapu i w tym samym czasie muszą zostać one rozliczone. Bukmacher dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, ale kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby przynajmniej jeden kupon:

  • został z zawarty z aplikacji mobilnej
  • były na nim same zdarzenia z oferty LIVE

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus o wartości 11 PLN. Środki trafią na konto gracza maksymalnie do pięciu dni od zakończenia danego okresu rozliczeniowego. Warto jest wiedzieć, że bonus trafi na konto gracza niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

STS: Bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzyma bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS
Następny artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.