Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom promocję powitalnej w formie Cashbacka. W razie przegranego pierwszego kuponu wspomniany operator dokona zwrotu całej kwoty do 510 PLN.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetClic Polska.

Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko oraz login i hasło.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Bukmacher BetClic dokona aktywacji zakładu bez ryzyka do 510 PLN pod warunkiem, że zostanie wpisany kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Po czym użytkownik musi dokonać jedynie wpłaty i zagrać kupon.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie ma żadnych wytycznych odnośnie kursów, stawki, czy też zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Jeśli się okaże, że pierwszy kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Basket. BetClic przyznaje graczom 40 PLN na kupony
Następny artykułMilenium promocje dla nowych użytkowników na start
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.