Na sobotę 1 czerwca zaplanowano finał Ligi Mistrzów, gdzie to zagrają o te trofeum zespoły Tottenhamu oraz Liverpoolu. Bukmacher Fortuna z tej okazji przyznaje bonus w wysokości 20 PLN za kupon zawarty na te wydarzenie.

Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Ta promocja dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w do 1 czerwca do godz. 21:00, czyli to momentu, kiedy zacznie się konfrontacja finałowa w Lidze Mistrzów.

W tej akcji biorą udział zarówno kupony AKO jak i maxikombi, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej bądź strony internetowej tego bukmachera.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, w tym jedno musi pochodzić z oferty na pojedynek finałowy Ligi Mistrzów.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Stawka kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, a poza tym spełnił warunki tej akcji oraz dodatkowo został rozliczony jego kupon jako wygrany to w zamian operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP.

Bonus za rejestrację w Fortunie

Bukmacher Fortuna jest to jeden z tych legalnych bukmacherów w Polsce, którzy przyznają bonus za rejestrację dla swoich graczy bez dokonania depozytu! Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę u tego świetnego bukmachera online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolska vs Senegal promocja u bukmachera Forbet
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS za pobranie aplikacji mobilnej
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.