Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS jest to „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Gracze, którzy regularnie obstawiają mecze u wspomnianego operatora co tydzień mogą liczyć na darmowe mecze i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus dla graczy

Darmowy bonus dla graczy

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS jest bogata i każdy gracz coś dla siebie powinien znaleźć. Tym bardziej, że koleje rozgrywki wracają do gry, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, czy PKO Ekstraklasę.

Warto jednak mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom ofertę promocyjną „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, która trwa do odwołania. Jednak składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Pula nagród w tej akcji trzeba przyznać, że jest okazała, ponieważ wynosi, aż 35 000 PLN. Gracz, który chce z niej skorzystać musi obowiązkowo się do niej zapisać. Zrobić to trzeba wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Weź udział” znajdując się on w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Extra gotówka za typowanie meczy

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikuje wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Obowiązkowo na nich musza znajdować się cztery zdarzenia.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą te typy. Główny wymóg jest jednak taki, że minimalny kurs zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.50.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Stawka każdego kuponu promocyjnego nie może być mniejsza niż 15 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród w akcji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, czyli 35 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, których zakłady okazały się wygrane, a poza tym spełniają powyższe warunki promocji.

Kod bonusowy u bukmachera STS:

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki już na start. Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjne — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu.

To sprawi, że na konto gracza 29 PLN do wykorzystania na obstawienie meczy. Na uwadze warto jest mieć to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza.

Dodatkowa premia, a mianowicie nawet do 1200 PLN trafi na konto gracza, który dokona pierwszego depozytu. Bowiem typer otrzyma bonus równowartości wpłaty.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS posiada również usługę Betgames. Gracze mogą tam grać w gry karciane i to co najważniejsze legalnie i za prawdziwe pieniądze. Jedna z dostępnych gier to chociażby poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj i wygrywaj więcej eFortuna zwiększa wygrane graczom.
Następny artykułFortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.