Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom specjalną promocję na NBA. Wystarczy, że gracz zagrać kupon wielodarzeniowy, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki.

Darmowy freebet dla każdego

Darmowy freebet dla każdego

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać do 18 stycznia do godz. 23:59. Jednak swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W czasie trwania tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdrzeniowe, których kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.85.

Bukmacher STS podczas trwania tej oferty dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania z NBA. Trzeba przyznać, że w STS bonus na zmagania w tych elitarnych rozgrywkach jest bardzo bogata.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 24 złote. Natomiast wykluczone automatycznie są zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Cała kwota wygranej znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że jego zakład został rozliczony jako wygrany. W przypadku „wpadki” gracz otrzyma freebet o wartości 12 złotych.

Bonus bez depozytu od STS 2020

Legalny bukmacher w Polsce – STS oferuje nowym użytkownikom darmowy już bonus na start w postaci 29 złotych. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku to nie wszystko! Premia zostanie przyznana graczom za dokonanie pierwszego depozytu, a może ona wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe Kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułBonus dla każdego za obstawienie Esportu od STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.