Bukmacher Etoto oferuje ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje darmowe bonusy swoim typerom. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony, aby otrzymać darmowy bonus u legalnego bukmacher Etoto.

Bukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend

Bukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej dwóch dwóch.

Ta akcja trwa od od piątku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59. I jedynie kupony w tych dniach zagrane oraz rozliczone biorą udział w tej akcji.

Należy jednak pamiętać, że do promocji należy się zapisać na stornie bukmachera Etoto. Należy to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

W tej promocji dopuszczone są kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Jednak w obu tych przepadkach bukmacher wymaga, żeby kurs łączy wynosił minimum 1.50. Natomiast w kuponie AKO kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Minimalna stawka za jaką należy zagrać kupon to 50 PLN. Z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrana za środki bonusowe.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który dokona zagrania trzech kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie bonus w wysokości 40 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Otrzymane środki trafią na konto gracza pod warunkiem, że ten po rozliczeniu kuponów kliknie w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzi bonus. Środki bonusowe trafią wówczas na konto typera automatycznie.

Darmowa gotówka u bukmachera bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że ten operator przyzna darmowy bonus za rejestrację konta i to bez dokonania żadnej wpłaty w wysokości 20 PLN.

Jednak należy wpisać kod promocyjny podczas rejestracji BETONLINE.


Legalny bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na piłkę nożną u legalnych bukmacherów
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% z aplikacji mobilnej
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.