Bukmacher TOTALBet wprowadza promocję dla swoich graczy „Dookoła Świata”, w której to należy typować rozgrywki: Copa America, Pucharu Narodów Afryki i Mistrzostw Świata U21, w których to można zgarnąć darmowy bonus w wysokości 10 PLN. I tak codziennie. Maksymalnie można zgarnąć 300 PLN.

Darmowe 10 PLN od bukmachera TOTALBet

Darmowe 10 PLN od bukmachera TOTALBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest jest dla graczy do 19 lipca! Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W te akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe ale na nich musi znaleźć się minimum jedno ze zdarzeń z następujących rozgrywek Copa America, Pucharu Narodów Afryki i Mistrzostw Świata U21.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu natomiast musi wynieść dokładnie 49 PLN. Bukmacher przyzna darmowy zakład w wysokości 10 PLN dla gracza, który spełnia warunki promocji. Jednak należy pamiętać, że każdego dnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Z tej promocji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady specjalne.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN za rejestrację konta. Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z środków na grę.

I co istotne w tym wszystkim nie trzeba dokonywać wpłaty, aby otrzymać bonus.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend
Następny artykułDarmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.