Bukmacher Betfan posiada niezwykle ciekawą promocję na start nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny, aby cieszyć się z darmowych środków na grę. Maksymalnie można otrzymać nawet 3000 PLN.

Betfan zwiększa depozyty. Bonus do 3000 PLN

Betfan zwiększa depozyty. Bonus do 3000 PLN

Bukmacher Betfan działa na terenie Polski zgodnie z prawem, ponieważ posiada licencję na zakłady bukmacherskie.

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który nie posiada konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele minut, gdyż wystarczy wpisać podstawowe dane jak imię i nazwisko, czy tez login

Następnie pozostaje dokonanie wpłaty. Bukmacher Betfan zwiększa wpłatę równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Dzięki wpisaniu kodu promocyjnego przy pierwsze wpłaty biorą udział w tej promocji. To wszystko sprawia, że można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus znajdzie się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, że nie trzeba odblokowywać bonusu.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet na europejskie puchary!
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.