Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli nie to jest to dobra okazja, żeby je założy. W zamian bukmachera BetClic oferuje swoim graczom bonus nawet do 1000 PLN.

BetClic legalny bukmacher w Polsce. Oferta dla graczy.

BetClic legalny bukmacher w Polsce. Oferta dla graczy.

Oferta powitalna skierowana jest do graczy, korzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Chcąc otrzymać bonus należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny W żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt wiele minut.

Podczas rejestracji należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. To sprawi, że bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości równowartości depozytu, czyli przy wpłacie, np. 400 PLN druga taka sama kwota tylko, że jedynie w formie środków bonusowych trafi na konto użytkownika. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Darmowa gotówka od legalnego bukmachera na grę. Kod promocyjny BETONLINE

Środki trafią na konto użytkownika automatycznie po tym jak bukmacher Betclic zaksięguje wpłatę! To sprawia, że w żaden sposób nie trzeba odblokowywać tego bonusu.

Warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty po dokonaniu rejestracji konta.

Oferta dla graczy bukmachera BetClic

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera mogą korzystać w pełni online i legalnie z jego aplikacji mobilnej. To sprawia, że w każdym miejsce można zawierać kupony online!

Dodatkowo bukmacher oferuje swoim użytkownikom TV BetClic, gdzie to w można oglądać wydarzenia sportowe online w jakości HD w dodatku za darmo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher za darmo 40 PLN u bukmachera STS
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet na europejskie puchary!
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.