Do 19 sierpnia bukmacher BetClic przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to oferuje darmowy bonus w wysokości 40 PLN.

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Należy jednak pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej promocji.

Kupon kwalifikujący się w tej akcji to taki, na którym znajduje się jedynie jedno zdarzenie z piłki nożnej, a może ono pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo z piłki nożnej.

Kurs typu nie może być mniejszy niż 1.70, zaś stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba pamiętać, ze wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Gracz, który zagrał minimum dwa kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a do tego zostały rozliczone jako wygrane otrzyma w gratisie od bukmachera bonus o wartości 40 PLN.

Nagroda w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 20 sierpnia.

Cashback u bukmachera BetClic:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje na start nowym graczom Cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że Cashback zostanie aktywowany przez bukmachera.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon po rejestracji został rozliczony jako przegrany bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można liczyć na zwrot do 500 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.