Bukmacher Forbet przyznaje bonus w wysokości 25 PLN dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu za 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Akcja promocyjna jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, którzy wcześniej w dodatku dokonali minimum jednego depozytu.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 18 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie w ty okresie musimy dokonać zawarcia kuponu, którego stawka będzie nie mniejsza niż 100 PLN.

Odbierz bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na każdym kuponie promocyjnym znalazły się mionium trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Zaś kurs całkowity kuponu musi wynieść nie mniej iż 2.50.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna CI bonus najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Otrzymane środki będzie można wypłaci pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.50.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułZwrot za przegrany kupon od Forbet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.