Już za kilka godzin przywitamy Nowy Rok 2021. Na tą okazję bukmacher STS online przygotował użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to gracze mogą liczyć na extra darmowe środki. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 200 PLN.

Pewne 200 PLN dla graczy od STS na Nowy Rok 2021

Pewne 200 PLN dla graczy od STS na Nowy Rok 2021

Warunki promocji „200 PLN na Nowy Rok” są niezywkle proste. Wystarczy dokonać wpłaty i zagrać kupon, aby liczyć na dodatkowe środki. Otrzymane środki będzie można wymienić na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej rejestrować na stronie www.STS.pl. Dodatkowo wspomniana oferta aktywna jest graczom wyłącznie w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Darmowe 200 PLN dla graczy

Po dołączeniu dot ej promocji należy dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie i zagrać zakład AKO za co najmniej 100 PLN. Należy mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia, ale wyłącznie z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity kuponu musi wynosić minimum 1.85.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który spełnił te warunki promocji w prezencie od bukmachera STS otrzyma premię w wysokości 25 % dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to 200 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny na start, w którym to typerzy mogą liczyć na:

  • extra 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premie równowartości depozytu do 1200 PLN

Łącznie, każdy użytkownik będzie mógł rozpocząć obstawienie meczy od bonusu o wartości 1229 PLN. Koniecznie, jednak jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary
Następny artykułPakiet powitalny u legalnych bukmacherów w Polsce
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.