Działający w Polsce legalnie bukmacherzy, jak m.in. STS, Fortuna, BetFan oraz BetClic oferują graczom ciekawe pakiety powitalne, w których to już na sam start można otrzymać chociażby premię za rejestrację, darmowe środki za wpłatę oraz zakłady bez ryzyka.

Kody promocyjne za darmo 2020 u bukmacherów

Kody promocyjne za darmo 2020 u bukmacherów

Jednak typerzy muszą mieć na uwadze fakt, że chcąc skorzystać z bonusów powitalnych koniecznie muszą wpisać kod promocyjny podczas zakładania konta. Pełna ich lista znajduje się poniżej.

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna może liczyć na darmowe środki już za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu typer otrzyma premię o wartości 20 PLN.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie użytkownika po dokonaniu pierwszej wpłaty. Typer może otrzymać nawet 1000 złotych.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że dodatkowo gracz otrzymuje w prezencie pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 115 złotych. W razie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki. W przypadku wygranej na koncie gracza znajdzie się całą kwota.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Typer, który wpisze kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta u bukmachera BetFan może liczyć na premię za dokonane trzech depozytów. Każda z nich może wynieść nawet 1000 złotych!

Dodatkowo typer otrzymuje w gratisie bezpieczny pierwszy zakład, aż do 100 złotych.

Poza tym użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera BetFan dalej mogą grać bez podatku. Wszystkie zakładu AKO, na których są minimum trzy zdarzenia o kursie każdego co najmniej 1.45 objęte są promocją, czyli wygrane są zwiększane o 14%.

BetFan kod promocyjny za darmo

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Premię w wysokości 29 złotych otrzymuje każda osoba, która dokona rejestracji konta u bukmachera STS i wpisze kod promocyjny „BETONLINE”. Te środki znajdą się na kontach graczy i to bez wpłaty własnej.

Użytkownik może liczyć na kolejne darmowe środki. Tym razem w wysokości pierwszego depozytu, aż do 1200 złotych!

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic oferuje graczom na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 złotych. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Bonus w Betclic Polska obowiązuje do końca roku, potem nastąpi zmiana oferty promocyjnej na inną, o której będziemy pisać w osobnym artykule dotyczącym zakładom bukmacherskim Betclic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułBonus za rejestrację bez wpłaty u legalnego bukmachera TotalBet i bonus do 5000 PLN.
Następny artykułDarmowy bonus za obstawianie meczy z NBA u bukmachera STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.